Oferta

Image

TENIS

W CRS Manhattan budujemy 6 kortów do tenisa ziemnego, 3 zewnętrzne korty o nawierzchni z mączki ceglanej.
W pobliżu tych kortów będzie letnie zaplecze dla trenerów oraz węzeł sanitarny.

Obok budynku głównego budowana jest hala tenisowa, w której powstaną 3 korty do tenisa.
Korty w sali będą miały oświetlenie typu LED. Na hali zostanie ułożona nawierzchnia dywanowa.
Wykonawcą nawierzchni jest firma SCHOPP SPORTBODEN GmbH ODDZIAŁ POLSKA.
Nawierzchnia dywanowa uzupełniana jest granulatem co powoduje, że zachowuje się jak nawierzchnia z mączki. Jest bardzo przyjazna dla stawów.
W okresie zimowym hala będzie ogrzewana promiennikami gazowymi.

Menagerem i trenerem będzie p. Grzegorz Winiecki tel. 607 301 629
Będziemy prowadzili zajęcia z dziećmi oraz dorosłymi.
W okresie zimowym zaproponujemy udział w własnej amatorskiej lidze.

 

STREFA FITNESS

W CSR Manhattan zaplanowano również strefę fitness. Specjalnie dla pań przygotowano salę do zajęć grupowych. Przestronna i nowoczesna sala o powierzchni pow.100m2 spełniająca najwyższe standardy europejskie z pewnością zadowoli najbardziej wymagające klientki. Aby zapewnić paniom wysoki poziom usług, komfort i bezpieczeństwo, planujemy wprowadzić zróżnicowany program zajęć fitness. Każda z pań znajdzie coś dla siebie, zarówno na poziomie początkującym jak i zaawansowanym. W naszej ofercie znajdą się zajęcia fitness każdego typu : formy wytrzymałościowe, taneczne, wzmacniające, mieszane oraz prozdrowotne/ body&mind. O jakości klubu, poza nowocześnie przygotowanym i wyposażonym obiektem, świadczy zatrudniona w nim profesjonalna załoga. W Centrum Sportowo Rekreacyjnym Manhattan zespół tworzyć będą wykwalifikowani trenerzy, instruktorzy a przede wszystkim pasjonaci aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Już wkrótce oficjalne otwarcie centrum. W imieniu swoim oraz fitnessowej ekipy zapraszam serdecznie Henryka Sukienik manager fitness

Image
Image

SQUASH

Fenomen squash'a uwarunkowany jest możliwością prowadzenia gry, bez poczucia świadomości końca własnych możliwości fizycznych. Squash jak żaden inny sport doprowadza gracza do kresu jego własnych możliwości kondycyjnych i przy tym za jego niewymuszoną aprobatą. Wg magazynu FORBES squash to najzdrowszy sport gdzie podczas 1 godziny spala się do 1200 kcal. W CSR Manhattan budujemy dla Was dwa korty. Wykonawcą jest firma SETPRIM sp z o.o. - System SQUASHBALL. Korty będą posiadały bardzo wysokiej jakości podłogę na amortyzowanym podłożu, co zapobiega kontuzjom. Korty będą oświetlone lampami LED. Każdy kort będzie miał niezależny system klimatyzacji i wentylacji. Zamontowany będzie system do elektronicznego wyświetlania wyniku.

Menagerem i trenerem będzie p. Kwiatkowski Miłosz tel. kontaktowy 602 786 417 Prowadzona będzie nauka gry dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych. W przypadku zainteresowania przewidujemy prowadzenie własnej ligi amatorskiej.